EagleTribune.com, North Andover, MA

May 6, 2009

Triton Regional High School, Class of 2008



Jeffrey P. Andrews
Christopher J. Andrukaitis
Joshua J. Arango
Max C. Bard
Christopher D. Barlow
Craig N. Bassett
Daniel J. Berardi
Colby L. Bernard
James M. Berrios
Paul K. Bishop
Bruce F. Breedlove
Nicolas G. Bryant
Adam C. Chard
Eric E. Chapman Jr.
Mark D. Ciaramella
Derek M. Clark
Patrick F. Comparone
Harley M. Cox
William M. Crisafi
Brendan C. Crocker
Zachary V. Crossman
Devin A. Culverwell
Derek M. D'Amico
Russell J. Dabritz
Benjamin J. Denman
Corey J. Denman
Robert J. Dennis
Kyle A. Devenish
Myles A. Devine
Andy M. DiFut
Christopher W. Dorscher
Donald D. Dupray Jr.
James E. Duré
Matthew P. Emerzian
Tyler C. Ferrick
Ryan M. Flynn
Brian D. Foster
James T. Foster
Nicholas G. Fuller
Daniel W. Gallant
Barry L. Gaynor
Christopher D. Girard
Robert B. Goguen
Andrew M. Goodwin
Brendan P. Grafe
Nicholas M. Grasso
Patrick J. Grasso
Michael D. Harrison
William C. Herrick
Jere D. Hovey III
Fred F. Jackman III
Joseph R. Jacobsen
Adam W. Johnson
Justin W. Joslin
William R. Joy
Norman E. Jutras III
Joseph D. Katin
Daniel S. King
Cameron W. Kneeland
Thomas J. Ladd
Jonathan D. Lawrence
Christopher J. LeSage
Shawn M. Lewis
Andrew P. Liebman
Brice B. Linehan
Jared W. Logan
Jason W. Logan
Charles W. Loring
Adam P. Malynn
Casey R. Masiello
Brian D. McDonnell
Joshua R. McDougall
Nicholas S. Mirandi
Chad A. Moffat
Jonathan P. Moriarty
Thomas G. Moran
Caleb J. Noble
Adam R. Noyes
Richard C. O'Connor
Andrew J. Perry
Michael D. Puopolo
Sean F. Quinn
Christopher S. Ricker
Cameron G. Robinson
Peter J. Rock Jr.
Matthew G. Rossiter
Paul S. Rowe
Kellen L. Ryan
Colton B. Schroeder
William J. Short
David W. Simon
Edmond T. Simondisky
Ryan H. Slepoy
Zachary T. Solomon
Matthew T. Souther
Paul C. Spears
Mark Talas
Kostas J. Themelis
James D. Velonis
Michael J. Vicari
Patrick J. Walker
Zachary D. Welch
Cody J. Williams
Ryan A. Wilson III
John J. Ziemlak
Tara L. Adams
Shauna L. Allen
Michelle S. Bashaw
Kelsey J. Beard
Christine E. Bennett
Rebekah D. Berard
Rachel E. Bissett
Michelle L. Boisvert
Mercedes K. Bolduc
Katrina M. Boulay
Jaclyn R. Boutilier
Danielle C. Brewer
Lindsay J. Callahan
Erica L. Capolupo
Laura E. Collibee
Ashleigh M. Cook
Kristi E. Davis
Amanda S. Desjardins
Elizabeth H. Donofrio
Lisa S. Donovan
Alexandra J. Foley
Morgan P. Foster
Morgan-Lee Fowler
Amy L. Frieser
Meghan E. Frost
Merissa I. Fulchino
Colleen E. Gargan
Kelsey A. Gavin
Sarah L. Gibson
Tiffany A. Gill
Nicole E. Girard
Michelle N. Godfrey
Danielle L. Gorski
Hillary S. Granara
April L. Griffin
Courtney C. Hicks
  Jordan L. Hovey
Tanjia Islam
Chelsea A. Johnson
Elizabeth L. Kane
Kayla M. Kelley
Karlye S. Kennedy
Kristina M. Kim
Meagan E. Knowles
Amanda E. Kuczan
Alyssa V. Landry
Krista M. Landry
Jessica L. LaPlante
Jill M. Lariviere
Antoinette T. Lee
Briana V. Lee
Melanie B. Lees
Monique G. LeFave
Teresa M. Liguori
Heather L. Linehan
Jessica R. MacLean
Keely A. Maguire
Katelyn M. McAdams
Malerie A. McArdle
Katie J. McCance
Melissa B. McDowell
Taylor G. McKenzie
Nicole P. McLaine
Taryn M. Marcorelle
Shauna M. Mason
Brianna M. Merritt
Amanda A. Mulkern
Courtney E. Murphy
Megan C. Murray
Lindsay J. Muse
Briana D. Nestor
Ryananne Newgard
Kristy N. Nichols
Erika A. Norman
Melissa K. Norton
Veronica M. O'Leary
Brittany A. O'Neil
  Emma L. Odell
Alina M. Pawlowski
Coreen P. Pecoraro
Sarah M. Peterson
Ashley S. Pierce
Melanie E. Poirier
Christine P. Powers
Christina K. Puopolo
Stacey P. Robinson
Hannah M. Ross
Andrea C. Sacco
Lauren B. Savage
Krysta J. Scripture
Anna J. Sczepanski
Yadira E. Simon
Morgan W. Sirois
Aubrey F. Slepoy
Felicia M. Solimine
Tiffany N. Stanton
Laura B. Stein
Caitlin E. Stevens
Tanya L. Thompson
Katherine A. Tobin
Victoria R. Trickett
Rachel L. True
Brooke R. Tyler
Lillian D. Wall
Tarra B. Wallace
Jessica M. Walsh
Jasmine M. Walton
Micaela M. Wargo
Micaela A. Webster
Molly M. Wentworth
Kasha S. White
Ashley E. Wildes
Cara I. Wilson
Ava H. Woodfield-Lemstrom
Nicole J. Wurdeman